Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1452629
10168
285
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1317459
10169
285
Rudnay Gyula (1878-1957): Kátomás, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×15 cm 1406113
10170
285
Rudolf Klingsberg (1881-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 43×53 cm 1490765
10171
285
S.Imre jelzéssel: Drautal Kärnten 1924. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 16×19 cm 1406164
10172
285
Sánczy jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 67×52 cm 1380026
10173
285
1922 Schima Bandi (1882-1959): Pünkösdi Eszperanto üdvözlet. vegyes technika, papír / Esperantist pentacost greeting 33x41 cm 1486261
10174
285
Schneuer, David (1905-1988): Lovas alakok, rézkarc, papír, paszpartuban, plexizett fa keretben, 21,5×19,5 cm 1209764
10175
285
Schon jelzéssel: Kalapos nő. Olaj, falemez, 70×49 cm 1329842
10176
285
Schönberger jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, sérült, 55×45 cm 1441609
10177
285
Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1463625
10178
285
Silberberger Mór (?-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 38×57 cm 1465902
10179
285
S.J jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, keretben, 30×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft