Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489464
10180
285
Škorvánek, Jozef Imrich (1885-1963): Komárom, Vármegye utca, olaj, vászon, fa keretben, 43,5×54 cm 1488466
10181
285
Somogyi János (1928-2010): Földeken. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1484322
10182
285
Sostarics Lajos (1896-1968): Kakasszék fürdő, reklám plakát tervezet (cca 1940). Akvarell, papír, jelzett, 14×10 cm 1484327
10183
285
Sostarics Lajos (1896-1968): Kakasszék fürdő, reklám plakát tervezet (cca 1940). Akvarell-tus, papír, jelzett, 10×14 cm 1441000
10184
285
Svance jelzéssel: Koppenhága, Vor Frelsers Kirke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 63×49 cm 1485122
10185
285
Szabó jelzéssel: Régi tabán, Mélypincze vendéglő. Festett selyem kép, üvegezett keretben, 10×14 cm 1494613
10186
285
Szabó Csaba (1970-): Orgonista feketén-fehéren. Kollázs, karton, keretben, 10×10 cm 1483539
10187
285
2200
Szántó jelzéssel: Kofa. Vegyes technika, papír, 17×12 cm 1483541
10188
285
2200
Szántó jelzéssel: Madam. Vegyes technika, papír, 17×12 cm 1487490
10189
285
Szász Endre (1926-2003): Fiatalság. Szitanyomat (10/100), papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×45 cm 1487432
10190
285
Szász Endre (1926-2003): Öreganyám. Szitanyomat (100/100), papír, jelzett, kis szakadással, keretben, 50×34 cm 1495032
10191
285
Szeift Béla (1944-2012): Madár. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 42×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft