Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1216104
10204
285
Turmayer jelzéssel: Mediterrán város. Olaj, vászon, 54×67 cm 1415486
10205
285
Uzonyi Ferenc (1963-): Az est virágai. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm 1453201
10206
285
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm 1485113
10207
285
Vaigla jelzéssel: Lány a vízben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 15×27 cm 1438512
10208
285
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Olaj, farost, jelzett, 29×41 cm 1489576
10209
285
Vaszary jelzéssel: Női félakt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1350923
10210
285
Vágó Nelly (1937-2006): A világ közepe. (1979) Mátyás király Helyey László (1948-2014) jellemezterv. Akvarell-tus, papír, jelzett, 42×28 cm 1483623
10211
285
Váci András (1926- ): Ünnepi játékok. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 29×39 cm 1380891
10212
285
11000
Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm 1372915
10213
285
14000
Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm 1490779
10214
285
Villarrial jelzéssel: Mediterrán utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 35×26 cm 1388363
10215
285
Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft