Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489432
10072
285
14000
Gulácsy jelzéssel: Szellemidézés. Olaj, vászon, 60×50 cm 1450349
10073
285
28000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm 1339894
10074
285
6800
Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm 1350416
10075
285
90000
Hajós Imre László (1905-1977): Fekvő női akt. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 65×95 cm 1441015
10076
285
Hasse Hasselgren (1933-2002): Madarak az ágon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×50 cm 1490703
10077
285
Háry jelzéssel: Kilátása tóra. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1452718
10078
285
Henri Helbig (?-?): Oroszlán fej 1911. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×25 cm 1489545
10079
285
Henczné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 44×60 cm 1485093
10080
285
Herczeg István (?-): Hajnali lovaglás. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 22×28 cm 1489581
10081
285
Herrer jelzéssel: Gondola. Olaj, falemez, kopott, keretben, 63×47 cm 1428715
10082
285
Herrer jelzéssel: Piac. Olaj, vászon, 47×60 cm 1488888
10083
285
Hincz jelzéssel: Ülő női akt. Olaj, farost (vetemetedett), 76×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft