Herrer jelzéssel: Piac. Olaj, vászon, 47×60 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Herrer-jelzessel-Piac-Olaj-vaszon-47C39760-cm~II1428715
1428715
10082
285
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Herrer jelzéssel: Piac. Olaj, vászon, 47×60 cm
: vörös_iván