Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490936
10024
285
11000
Bognár Sándor (?-?): Németalföldi táj. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 30×40 cm 1408831
10025
285
Bolmányi jelzéssel: Család. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×41 cm 1491186
10026
285
Bordt jelzéssel: Hadihajók ütközete, vegyes technika, papír-karton, 23x34 cm. 1442984
10027
285
Boromissza jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon, 38×60 cm 1490617
10028
285
Boromissza jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült, 24×33 cm 1428755
10029
285
Bosznai jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, keretben, 20×24 cm 1447901
10030
285
Böröczky Ferenc (1921-2004): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1490699
10031
285
Börtsök jelzéssel: Virágzó park. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm 1429140
10032
285
Bukta Imre (1952): Szentendre, Rézkarc, papír. Jelzett, Sorszámozott 64/100. 27x19 cm Üvegezett keretben. 1485036
10033
285
Conrád Gyula (1877-1959): Reggel a Dunán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, gyűrött, foltos, üvegezett keretben, 29×39 cm 1488163
10034
285
Conrad Gyula (1877-1959): Behavazott a falu. Rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 1488167
10035
285
Conrad Gyula (1877-1959): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft