Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437883
10120
285
Kun jelzéssel: Vázlatok (4 db). Ceruza, papír, 16×24-29×41cm 1470837
10121
285
Kun Sarolta (1990-): Mátyás templom. Akvarell-tus, papír, jelzett, 38×55 cm 1470840
10122
285
Kun Sarolta (1990-): Kompozició. Akvarell-tus, papír, jelzett, 41×59 cm 1449556
10123
285
1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm 1323532
10124
285
40000
Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm 1377858
10125
285
Fritzi Löw (1892-1975): Bál után, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, 7,5×6 cm 1486376
10126
285
Frans Masereel (1889-1972): Kizsákmányolás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm 1486375
10127
285
Frans Masereel (1889-1972): Ítéletidő, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm 1486374
10128
285
Frans Masereel (1889-1972): Égben járók, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm 1486378
10129
285
Frans Masereel (1889-1972): Bűnös város, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm 1420598
10130
285
Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm 1357048
10131
285
13000
Márrfy jelzéssel: Lovagolók. Olaj, farost, 70×100 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft