Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1491232
10036
285
C.I.M. jelzéssel: Kiszáradt fák. Akvarell, papír, 12×12 cm 1408687
10037
285
Csabai jelzéssel: Napsütötte házak. Olaj, falemez, sérült, 53×44 cm 1484844
10038
285
Csergezán Pál (1924-1996): Szarvasbőgés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×36 cm 1390485
10039
285
5800
Csók jelzéssel: Horizont. Olaj, farost, keretben, kis hibával, 39×47 cm 1488865
10040
285
Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, 70×44 cm 1310280
10041
285
Deli Antal (1886-1960): Erdőszéle. Szén, papír, jelzett, 25×16 cm 1470630
10042
285
3800
Dembinski jelzéssel: Utca részlet. Tus, papír, paszpartuban, 30×19 cm 1488984
10043
285
Diener jelzéssel: Paris. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1430846
10044
285
15000
Diener jelzéssel: Folyó a városban. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×47 cm 1488176
10045
285
Divéky József (1887-1951): Toronyépítész (Turmbau). Fametszet, papír, jelzett, 20×15 cm 1291749
10046
285
50000
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 1163237
10047
285
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft