K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/KZs-jelzessel-Falusi-utcareszlet-Olaj-falemez-kis-serulessel-13C39718-cm~II1465631
1465631
10090
285
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm