Kmetty János (1889 -1971): Mózes kihirdeti a tíz parancsolatot. Rézkar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Kmetty-Janos-1889-1971-Mozes-kihirdeti-a-tiz-parancsolatot-Rezkarc-1575-papir-jelzett~II1482280
1482280
10104
285
Leírás: Kmetty János (1889 -1971): Mózes kihirdeti a tíz parancsolatot. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, kis gyűrődéssel, 12×10 cm
: vörös_iván