Keleti Jenő (1920-1998): Ablak tájjal. Olaj, farost, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Keleti-Jeno-1920-1998-Ablak-tajjal-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39780-cm~II1458405
1458405
10098
285
28000
Leírás: Keleti Jenő (1920-1998): Ablak tájjal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
: vörös_iván