https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben
1
22194.

Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.
1
22195.

A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
22196.

Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.
1
22197.

Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
1
22198.

Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.": Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
22199.

"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
1
22200.

Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.
1
22201.

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22202.

Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.
1
22203.

Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22204.

Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.
1
22205.

Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz