Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

Szalai Katalin: Móri kiskódex. Írta és rajzolta: - - . 15 lap, színes illusztrációkkal, kiadói mappában, 21x14 cm
22386.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Redigiert von Heinrich Hess. Band XXXXI. Jahrgang 1910. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins, VIII+318 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.
22388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld &amp; Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
22389.

Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld & Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
22390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
A Nagybányai Múzeum-Egyesület értesítője az 1903-iki egyesületi évről. Nagybánya, 1904, Morvay és Undy-ny., 97+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, néhány kissé sérült, szamárfüles lappal. (Ritka!)
22393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1966 Debreceni református kollégium és Nagytemplom 80p. Képes kiadvány
22394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft