Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

Bíró Katalin (szerk.) Dunakavics (Frankl Aliona fotóival) Tiara Rt., 2010 82p. . Kiadói kartonált papírkötésben
22362.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
22363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.
22364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés.
22365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda,1994,Pallas-Akadémia, 178+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
22366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Bp.,[1926.],Pallas, 173+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányos hátsó szennylappal.
22367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban.
22368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Ehrenfried Kluckert: Vom heiligen Hain zur Postmoderne. Eine Kunstgeschichte Baden-Württembergs. H.n., é.n., Theiss, 205+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Pusztay János (szerk.): Fejezetek vasvár történelméből. Documenta Savariensia 2. Szombathely, Savaria University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Szilágyi Ferenc: Kőrösi Csoma Sándor hazai útja. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 1. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó, 91+[5] p.+ 7 t. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
22371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Örményország. Tájak, városok, kolostorok. Fényképezte: Gink Károly. A szöveget írta: Gombos Károly. Bp., 1972, Corvina. Megjelent 3150 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
22372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft