Licitálható
22372.
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,25 EUR, 3,75 USD
1 200 Ft
Örményország. Tájak, városok, kolostorok. Fényképezte: Gink Károly. A szöveget Ãrta: Gombos Károly. Bp., 1972, Corvina. Megjelent 3150 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóval.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |