Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476225
22350
524
Books: Travelling, Local History
Horváth József: Vörösberény története. Vörösberény, 1979, Szerzői, (Mozirota-ny.), 156 p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3482056
22351
524
Fekete István: Zsellérek. [Bp.],én., Nesztor. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3503057
22352
524
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2906224
22353
524
Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3251966
22354
524
Péter László: A szegedi főreáliskola, elődei és utódai. Szeged Művelődéstörténetéből 7. Szeged, 1989, Móra Ferenc Múzeum, 68 p.+6 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3409126
22355
524
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3457144
22356
524
3 db Érsekújvárral kapcsolatos kiadvány: Vojtech Kopcan - Jozef Blaskovics: Érsekújvár (Nové Zámky) a török megszállás alatt 1663-1685.; Érsekújvári római katolikus plébániatemplom.; Galéria umenia Nové Zámky. Változó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3503047
22357
524
Stefan Zweig: Brazilia. A jövő országa. Ford.: Halász Gyula. Bp., én., Béta. 5. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3503164
22358
524
Sebestyén József: A székesfehérvári prépostság és káptalan egyházi kiváltságai. Különlenyomat a Századok 1925. évi 9-10. és 1926. évi 1-3. számából. Bp., 1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, bejelölésekkel, névbélyegzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3189566
22359
524
Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3190174
22360
524
Kovács András István: Balaton és vidéke. Bor.kul.túra. Bp., 2002, Tudex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Benne prospektussal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3213811
22361
524
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986., Stephen Vörösváry Weller Publishing. Emigráns kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft