Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Csizmadia Andor (szerk.): Fejezetek a Pécsi Egyetem történetéből. DEDIKÁLT! Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Léman, Lac: Rund um den Genfer See. Leipzig, 1903, Woerl's Reisebüchverlag. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban, térképmelléklettel.
Franco Bellato: La terra di Camaiore. Presentazione di Guglielmo Petroni. Camaiore, 1985, Comune di Camaiore. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé viseltes, ázott.
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.