Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

Ellis Kaut - Kurt Preis: München zu jeder Jahreszeit. München, 1990, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22254.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Annette von Aretin - Dietmar Mitschke: Mein Englischer Garten. München, 2001, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22255.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Debreczeni László: Háromkirályok. Történelmi regény Pécsről. [Pécs, 2016.], Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
22256.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopott egészvászon kötés, előzéklap kitépve, ex libris tépett, lapszélek részben foltosak, kopottas állapotban.
22257.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
ca 1930 Budapest 1: 25 000-es térképének utcajegyzéke. M. kir. Honvéd térképészeti Intézet. 71p. Kiadói papírbortítóval.
22258.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olaf Schulz: Natur-Heiligtümer in Deutschland. Eine Bildreise zu mystischen Plätzen zwischen Osteeküste und Alpen. München, én., BLV. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22259.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Suzanne Madon: Die schönsten Dörfer Frankreichs. Vorwort: Denis Tillinac. Köln, én., KOMET. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22260.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Bauen, Wohnen, Leben in Württemberg. Ein Streizug durch 700 000 Jahre. Mit einer Einführung von Otto Borst. Hrsg. von der Öffentlichen Bausparkasse Württemberg aus Anlaß des 50jährigen Firmenjubiläums. Stuttgart, 1979, Deutscher Sparkassenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Eva Walter - Thomas Pfündel: Glanzlichter der Region Stuttgart. Leinfelden-Echterdingen, 1997, DRW. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22262.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Bayern. Fotografie: Georg Kürzinger, Text: Carl Amery, Carl Ludwig Reichert, Marie-Louise Schmeer-Sturm. München, 1993, Bucher. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22263.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Vladimír Hyhlík: Košice. (Kassa.) [Pozsony], 1959, Osveta. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
22264.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Archívum 21. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, Gyöngyös, Heves megyét érintő tanulmányokkal. Eger, 2018. Készült 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22265.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft