https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p
1
22242.

Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22243.

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Nagy Lajos:  A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.) (Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás. Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos". Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben. (Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.) Prov.: Szamos György történész, antikvárius. Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.
1
22244.

Nagy Lajos: A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.)
(Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás.
Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos".
Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben.
(Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.)
Prov.: Szamos György történész, antikvárius.
Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016-  A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal
1
22245.

Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016- A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés
1
22246.

Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
22247.

Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22248.

A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22249.

Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22250.

Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.
1
22251.

75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben
1
22252.

1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22253.

Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz