Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3519587
22072
524
Books: Travelling, Local History
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,[1907.],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Ötödik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3520919
22073
524
Kornai János: Látlelet. Tanulmányok a magyar állapotokról. DEDIKÁLT! [Bp.], 2017, HVG. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3512055
22074
524
Elfi Lukas: Knittelfeld. Einst & Jetzt. Bp., 2003, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512095
22075
524
Kovács Ferenc: A hódmezővásárhelyi országzászló története. [Hódmezővásárhely, 2004], szerző, 111+[1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (245./1000) példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512109
22076
524
Lendvai Timár Edit: Korok, emberek, történetek. A Kárpát-medence tudományos feltárói. Érd, 2014, Magyar Földrajzi Múzeum, 127+[1] p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512129
22077
524
Horváth Ferenc - Papp János (szerk.): Bozsoknak hódoló. Szombathely, 1978, Vas Megye Tanácsa, 51+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512463
22078
524
Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K; L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + 1993 Budapest térképe (új utcanevekkel), Bp., Kartográfiai Vállalat, 80x116 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512475
22079
524
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512480
22080
524
Göncz László: Egy peremvidék hírmondói. Mura menti életképek a 20. század első feléből. Bp., 2006, A Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága, 273+[3] p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512483
22081
524
Pivarcsi János: Csengőd község településtörténete. Csengőd, 2001, Polgármesteri Hivatal, 120 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512530
22082
524
Lantos Antal - Tóth Miklós - Széman Richárd: Kerületünk épített világa. Budapest XVI. kerülete. Bp., 2011, Corvin Művelődési Ház, 306+[2] p. Második, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512566
22083
524
Szentgotthárd a századfordulótól az ezredfordulóig. (Fotóalbum.) Szerk.: Molnár Piroska. Szentgotthárd, 2000, Városi Könyvtár, [84] p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés. (Ritka!) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft