Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3518351
22098
524
Books: Travelling, Local History
Metcalfe, Daniel: A Selyemút hírmondói. Bp., 2012, Geographia. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3518900
22099
524
Csombor Erzsébet, Horváth István (szerk.): Ezredév Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 2002, Komárom-Esztergom Megyei Ökormányzat . Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3518912
22100
524
Czina Ferenc: Emlékhelyek és műszaki emlékek a baranyai utak mentén. Pécs, n.é., Baranya Megyei Állami Közútkezelő. Kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3519812
22101
524
Willi P. Burkhardt: Panorama. Alpes. / Alps. / Alpen. Bern, 1986, Kümmerly + Frey, 172 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Francia, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3519867
22102
524
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar tájak. Bp., 1958, Bibliotheca, 113+[3] p.+ 35 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3519873
22103
524
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3519895
22104
524
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 256 p.+ 1 (kihajtható) t.+ 10 (térképek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, térkép-melléklet nélkül. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3519931
22105
524
Dr. Gebhardt Antal: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3520098
22106
524
Óh, hol vagy, hol vannak álmaim? Madách Imre emlékkiállítás. Alsósztregova (Dolná Strehová). Veszprém, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3520100
22107
524
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3520103
22108
524
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3520119
22109
524
Maderspach Viktor: Hazám volt a Retyezát. [Tatabánya, 2017], Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt., 224 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft