Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

Horváth Imre - Palovics Lajos (szerk.): Biatorbágy ,,ezer" éve. Helytörténeti olvasókönyv I. Az egyik szerkesztő, Palovics Lajos történész, kartográfus, Biatorbágy volt polgármestere által dedikált példány. Biatorbágy, 2002, Biatorbágy Kultúrájáért Alapítvány, 263+[1] p.+ VIII (színes képek) t. Kiadói papírkötés.
22158.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Maik-Jens Springmann: Fundort Ostsee. Eine maritim-archäologische Zeitreise entlang der deutschen Ostseeküste. Rostock, 2000, Hinstorff, 180+[4] p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
József Álmos: Országzászló-állítások Háromszéken. Sepsiszentgyörgy, 2006, T3 Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22160.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Out of Rome. Aquincum / Augusta Raurica. Élet a Római Birodalom két városában. Das Leben in zwei römischen Provinzstädten. Szerk.: Zsidi Paula et al. Bp.-Augst, 1997, Budapesti Történeti Múzeum - Römerstadt Augusta Raurica, 337 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
22161.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés,
22162.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. + Gévai Imre: Szülőfalunk Kocsér. Honismereti munkatankönyv. Megjelent 400 példányban. Kocsér, 2000. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22163.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
22164.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Babos Lajos, Szenttamási: A Sárvárvidéki körjegyzőség története. (Csénye, Kissitke, Nagysitke és Rábasömjén községek monográfiája.) Sajtó alá dolgozta: Pável Ágoston. A Dunántúli Szemle Könyvei 216 sz. [Szombathely], 1943., Dunántúli Szemle, (Martineum ny.), 288 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
22165.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes története. Sepsiszentgyörgy, 1999, Medium Kiadó. 223p. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
22166.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Katus Norbert Kucza Péter: Ahogyan nagyszüleink látták - Sülysáp ( Képek Tépiósáp múltjából ) 94p. Kiadói kartonált papírkötésben
22167.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. 282p.
22168.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. 508p. + 4t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, papír védőborítóval.
22169.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft