https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.
1
22110.

Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.
1
22111.

Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.
1
22112.

Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
1
22113.

A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
22114.

Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.
1
22115.

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
22116.

Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
1
22117.

Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.
1
22118.

A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban
1
22119.

Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.
1
22120.

Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.
1
22121.

Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz