Licitálható
22115.
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 Ft
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |