Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3438876
22206
524
Books: Travelling, Local History
3 helytörténeti kiadvány: Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p Üdvözletek Békésről (8)p. Hogy el ne fújja mind a szél. A régi Albertfalva képekben. Bp., 2019. 59p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441038
22207
524
Nyíregyházi szlovák (,,tirpák") nyelvjárási és néprajzi emlékek. I. és V. köt. Sajtó alá rend.: Erdész Sándor. Jósa András Múzeum kiadványai 9. és 32. Nyíregyháza, 1977-1991, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 2000 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441094
22208
524
Komárom. A XXI. század küszöbén. Bp., 2002. - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, gazdag képanyaggal. 160p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441169
22209
524
Hernád Tibor: A gyenesdiási fürdők története. Zalaegerszeg,én.,Szentmihályi-ny. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, 121p. + 8t. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441204
22210
524
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000. 191p. Kiadói kartonált keménykötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441242
22211
524
Molnár Imre: Deáki (Száz magyar falu könyvesháza) 205p. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3441364
22212
524
3 db Eger, Heves helytörténeti munka: Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. ; Hevesi képek. Eger.; Eger- Comitat Heves. klf kiadások. Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3450343
22213
524
1936 "Uj Magyarság Utazási Irodájának Olimpiai Különvonatai Berlinbe..." Bp., 1936, Stádium-ny., fekete-fehér fotókkal illusztrált, ceruzás bejelölésekkel és két helyen bejegyzésekkel, szakadt, 11+1 p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3459048
22214
524
Lippay Lajos dr.: A titokzatos keleten. Szent István Társulat, 1937. Kiadói, kissé sérült papírborítóval 236p. gazdag képanyaggal, kihajtható térképpel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3459996
22215
524
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes, széteső állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3462750
22216
524
Kennan, George: Sibirien! Berlin, 1890, Siegfried Cronbach. Félvászon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3469677
22217
524
Neidenbach Ákos: Mindent a Tátráért. Egy régi Tátra-kutató rendkívüli, tudományos dolgozata és botanikája. Bp., 2024, Püski. Kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft