Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 393

3 helytörténeti kiadvány:    Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p  Üdvözletek Békésről (8)p.  Hogy el ne fújja mind a szél. A régi Albertfalva képekben. Bp., 2019. 59p.
22206.

3 helytörténeti kiadvány:
Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p
Üdvözletek Békésről (8)p.

Hogy el ne fújja mind a szél. A régi Albertfalva képekben. Bp., 2019. 59p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nyíregyházi szlovák (,,tirpák") nyelvjárási és néprajzi emlékek. I. és V. köt. Sajtó alá rend.: Erdész Sándor. Jósa András Múzeum kiadványai 9. és 32. Nyíregyháza, 1977-1991, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 2000 példányban.
22207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Komárom. A XXI. század küszöbén. Bp., 2002. - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, gazdag képanyaggal. 160p.
22208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hernád Tibor: A gyenesdiási fürdők története. Zalaegerszeg,én.,Szentmihályi-ny. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, 121p. + 8t.
22209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000. 191p. Kiadói kartonált keménykötés
22210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Molnár Imre: Deáki (Száz magyar falu könyvesháza) 205p. Kiadói kartonált papírkötésben
22211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3 db Eger, Heves helytörténeti munka:    Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. ; Hevesi képek. Eger.; Eger- Comitat Heves. klf kiadások.  Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
22212.

3 db Eger, Heves helytörténeti munka:
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. ; Hevesi képek. Eger.; Eger- Comitat Heves. klf kiadások.
Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1936 "Uj Magyarság Utazási Irodájának Olimpiai Különvonatai Berlinbe..." Bp., 1936, Stádium-ny., fekete-fehér fotókkal illusztrált, ceruzás bejelölésekkel és két helyen bejegyzésekkel, szakadt, 11+1 p.
22213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lippay Lajos dr.: A titokzatos keleten. Szent István Társulat, 1937. Kiadói, kissé sérült papírborítóval 236p. gazdag képanyaggal, kihajtható térképpel
22214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes, széteső állapotban.
22215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kennan, George: Sibirien! Berlin, 1890, Siegfried Cronbach. Félvászon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition
22216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Neidenbach Ákos: Mindent a Tátráért. Egy régi Tátra-kutató rendkívüli, tudományos dolgozata és botanikája. Bp., 2024, Püski. Kiadói papírkötésben
22217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft