Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Magyar József (1957-): Csirke az asztalon. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x50 cm.
10468.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Magyar József (1957-): Galilei pápaszeme. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 75x105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Magyar Krisztina (1968-): "Stations" - Állomások, 2002. Hidegtű, papír, jelzett. 59x29 cm
10470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Makoldy József (1890-1957): Dr. Molnár Imre zenetudós, énekpedagógus, főisk. tanár portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10471.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Istók János szobrász portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 18x11 cm
10472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Kornis Gyula római katolikus pap, piarista szerzetes, filozófus, egyetemi tanár, kultúrpolitikus, 1938-ban rövid ideig képviselőházi elnök portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10473.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Lázár István író, költő, forgatókönyvíró portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10474.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Nádler Róbert festőművész portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 20x12 cm
10475.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Némethy Ella operaénekesnő portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10476.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Romek Árpád festőművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10477.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Makoldy József (1890-1957): Szinnyei József (1857-1943) nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x11 cm
10478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események