Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3459403
10708
521
900
Varga Mátyás (1910-2002): Alsóvárosi templom (Szeged), 1981. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3507564
10709
521
Varga Mátyás (1910-2002): Arckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7×5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3459351
10710
521
900
Varga Mátyás (1910-2002): Balatoni naplemente, 1955. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 37,5×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3459407
10711
521
Varga Mátyás (1910-2002): F. Chopin szülőháza, 1967. Tus, toll, papír, jelzett, paszpartuban, 23×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3507562
10712
521
Varga Mátyás (1910-2002): Leányarckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3459400
10713
521
Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom (Budapest), 1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100), 24,5×19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3507496
10714
521
Varga Mátyás (1910-2002): Mezőről hazafelé tartó család, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5×15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3507488
10715
521
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10,5×6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3182167
10716
521
3400
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Akácok alatt. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kisebb folttal, 20×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3446226
10717
521
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dusnok, 1962. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3446244
10718
521
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Táj, 1934. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 13,5×19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3446221
10719
521
4200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Tehénpásztorlány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5×38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események