Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K., 1982. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100). 29,5×19,5 cm
10720.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Bosszankodó kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, jobb fele papírra kasírozva. 28x23 cm
10721.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Két kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 28x26 cm
10722.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 16x15 cm
10723.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Vaszary János (1867-1939): I. világháborús jelenet tevékkel, 1916. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Lapszéli ázásnyommal és apró szakadással. 20x32 cm
10724.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vaszary János (1867-1939): Női alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42x30 cm
10725.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női alakok. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x42 cm
10726.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női és férfi alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. 30x42 cm
10727.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Vén Zoltán (1941-): Sámán (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XIII számozással, lapméret: 70x50 cm
10728.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Véssey Gábor (1948-): Astrál, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, 2. próbanyomat 4/4 számozással, 30×21 cm
10729.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng II, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 30×30,5 cm
10730.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): No life (...) /I, 2000. Litográfia, papír, jelzett, 4/13 számozással, 33×27 cm
10731.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események