Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786027
10480
521
40000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3284193
10481
521
38000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3245823
10482
521
28000
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3306200
10483
521
40000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3487450
10484
521
9500
Márton László (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Tihanyi belső öböl (Balaton). Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3488423
10485
521
Matkó Katalin (-): Budapesti történet (cím nélkül). Kollázs, papír. Jelzett. Kartonon, karton szélén kisebb sérülésekkel. 30x42 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3495640
10486
521
9500
Mátrai Vilmos (1877-1961): Környe, 1957 Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, laza fakeretben, 19,5×28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3495652
10487
521
Mátrai Vilmos (1877-1961): Napos erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett. 32×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3137474
10488
521
11000
Mayerhoffer Miklós (-): Ívelés. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3507557
10489
521
Metykó Gyula (1907-1992): Árvák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 17×16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3506848
10490
521
Metykó Gyula (1907-1992): Páros. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 17×13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3506850
10491
521
Metykó Gyula (1907-1992): Siratók. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 20×15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események