Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm
Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm
Joanovits István (1912-1995): Kardvirágok. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Szinyei Merse Teremben. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100×70 cm
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17