Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 30×40 cm
10360.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Jakab Imre (1937-): Nero-grigio. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10). 32,5x18 cm
10361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Jaksa István (1894-1982): A Vezúv látképe, Pompeji. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24,5 cm
10362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jaksa István (1894-1982): Csendes-tenger (Capri). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival. Paszpartuban, 14x24 cm
10363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jálics Gyula (1940-2016): Belső udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 69×50 cm.
10364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Hazafelé (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Oroszlános erkély (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni udvar. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 70×50 cm.
10367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jaroslav Svab (1906-1999): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (121/130), 24,5×18 cm
10368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Joanovits István (1912-1995): Kardvirágok. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Szinyei Merse Teremben. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100×70 cm
10369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Jodál Ágnes (-): 4 db jelmezterv Gozzi Szarvaskirály c. előadásához, Miskolc, Nemzeti Színház, 1990. Vegyes technika, papír. Egyik a hátoldalán jelzett. 29,5x15 és 50x21 cm körüli méretekben.
10370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
10371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események