https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm
1
10120.

Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
EUR
,
131,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Kovács Árpád (1967-): Vidám csendélet, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 35,5x44 cm. Dekoratív fakeretben.
1
10121.

Kovács Árpád (1967-): Vidám csendélet, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 35,5x44 cm. Dekoratív fakeretben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
1
10122.

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 300,81
EUR
,
1 500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
480 000 Ft
480 000 550 000 650 000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
1
10123.

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
1
10124.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
1
10125.

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10126.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
1
10127.

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10128.

Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
1
10129.

Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
1
10130.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
1
10131.

Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Az árverés tételei a Paulay Ede utca 25-27. szám alatti Darabanth Galériában tekinthetők meg, és ott vehetőek át. 
A galériában csak bankkártyával lehet fizetni, a készpénzes fizetés az Andrássy úti irodában lehetséges.

Nyitvatartás: H-CS: 12-17  



Házhoz szállítás esetén a Művészeti árveréseink tételeit külön csomagban tudjuk kiküldeni, mert másik irodából kerülnek kiszállításra.

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz