Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Árverési szűrés
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Az árverés tételei a Paulay Ede utca 25-27. szám alatti Darabanth Galériában tekinthetők meg, és ott vehetőek át.
A galériában csak bankkártyával lehet fizetni, a készpénzes fizetés az Andrássy úti irodában lehetséges.
Nyitvatartás: H-CS: 12-17
Házhoz szállítás esetén a Művészeti árveréseink tételeit külön csomagban tudjuk kiküldeni, mert másik irodából kerülnek kiszállításra.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.