Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Szemethy Imre (1945-): Piazza del Popolo, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10108.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Magyar József (1957-): Macskásodás, 2011. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x50 cm.
10109.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
10110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Lukács Gyula (1889-), felvidéki magyar festő: Szarvasok (vadászat témájú festmény). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x134 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Szemethy Imre (1945-): Trevi-kút, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
10113.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Koppány Attila (1947-): "Drón", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Balatonszemes, Latinovits Zoltán Művelődési Ház, Művésztelepi Kiállítás, 2024. 40x40 cm.
10114.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
László Katalin (-): Ketten. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10115.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10116.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Sárospataki híd (vázlat), 1951. Olaj, karton. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 27x35 cm.
10117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Rékassy Csaba (1937-1989): Újhelyi Imre (1866-1923) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39,5×29 cm
10118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
10119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események