Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10132.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Dréher János (1952-): Változás I. Beton, Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Koós Pál (1964-): Tanulmány, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett, 17/17 számozással, lapszéli apró gyűrődésekkel és elszíneződésekkel, 40×40 cm
10134.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Reich Károly (1922-1988): Leány galambokkal. Szitanyomat, papír, jelzett. Apró felületi kopásokkal, ázásnyommal. Keretben. 38,5x25,5 cm
10135.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
(kis) Szilágyi István (1896-1945): Pihenő aratók. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: A festő ajándéka. Dekoratív fakeretben. 31x41,5 cm
10136.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Aczél Ilona (1929-2000): Alakok. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5x20,5 cm.
10137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Aczél Ilona (1929-2000): Vásárhelyi táj, 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 15×26 cm
10138.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Adolphe Appian (1819-1898): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. 19x25,5 cm
10139.

Adolphe Appian (1819-1898): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.
19x25,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Adolphe Lalauze (1838-1906): A les. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 21,5x16,5 cm
10140.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Adolphe Lalauze (1838-1906): Hét éves vagyok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró szakadással és foltokkal. 23,5x16 cm
10141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 2. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
10142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Kelléktár 1. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 26,5x26,5 cm.
10143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események