Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Félegyházi László (1907-1986): Csendélet őszirózsákkal, 1971. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
10012.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Ezüst György (1935-2017): Kis tanya. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 52x85 cm.
10013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül (Szalay Lajos?): Lanton játszó lány. Tus, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. Hajtásnyommal. 26x18,5 cm.
10014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Szege Sándor (1883-1945): 30 fillér bélyeg terve, 1926 körül. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. 9x11 cm.
10015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Hencze Tamás (1938-2018): Collage, Róma, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró szakadással. 48,5x38 cm
10016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25,5 cm.
10017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Geometria (avantgárd rajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Leány gyöngysorral. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/21, 30x41 cm.
10019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Vogézek. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 26x36,5 cm
10020.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Hegység illusio. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21,5x33 cm
10021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Schatz, Otto Rudolf (1900-1961): Faültető. Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, paípr alján feliratozott, 9x15 cm
10022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), nyomtatott szöveg. Jelzett Hegedűs 2 László által, számozott: 47/100. Faludy György nyomtatott aláírásával és művének szövegrészleteivel. d: 30 cm.
10023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események