Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Élesdy István (1912-1987): Arckép (Kopp Jenő?). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x13,5 cm
10252.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé, 1930-s évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7,5x8 cm.
10253.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Élesdy István (1912-1987): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 15x21 cm
10254.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Élesdy István (1912-1987): Női arckép, 1934. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11x8,5 cm
10255.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Endrédy György (1910-1988): Gyóntató. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 22,5x16,5 cm
10256.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Eszik Alajos (1953-): Nyáréji séta, 2002. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (4/13). 38×31 cm.
10257.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Eszik Alajos (1953-): Vadromantikus bagatellek III., 2000. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (II/XV). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kisebb felületi sérüléssel. 32×23 cm.
10258.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei füzes, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 33,5×49,5 cm
10259.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei mozaikok, 1987. Akvarell, kollázs, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×41 cm
10260.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm
10261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Fancsikné Csaba Mária (1935-2017): Téli csendélet (tájjal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 51x40 cm
10262.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Farkas András (1920-1991): Bakópusztai udvar. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
10263.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események