Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Dienes István (1905-1977): Levétel a keresztről, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 17x9 cm
10240.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dienes István (1905-1977): Társaság, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x9 cm
10241.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Enteriőr (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). Kisebb lapszéli gyűrődésekkel. 32x25,5 cm
10242.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Hegedűs óriáskerék előtt, vidámparknál (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (15/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25,5 cm
10243.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 1/35 számozással. 35x24 cm
10244.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dobesch Máté (1978-): Költők kertje, 2003. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31x24 cm
10245.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Dorote Simic (-): Tisza, 1998. Akvarell, papír, jelzett. 36×50 cm
10246.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm
10247.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm
10248.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
10249.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Városrészletek, akt, absztrakt kompozíciók. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben
10250.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm
10251.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események