Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Városrészletek, akt, absztrakt kompozíciók. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17