Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10264.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
10265.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Fehérvári Károly (XX. sz. vége): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm.
10266.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Félegyházi László (1907-1986): Portré. Pasztell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 57×47 cm
10267.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle foltos, 33×23 cm
10268.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Fenyvesi Tóth Árpád (1950-2014): USA történet, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/50). Törésnyomokkal. Lapszéli folttal. 30x30 cm.
10269.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Ferdinánd Judit (1942-2015): Déri Miksa mérnök, feltaláló portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ferenczy Zsolt (1970-): Csendélet, 2001. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×39 cm, üvegezett fakeretben.
10271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Fery Antal (1908-1994): Michelangelo. Fametszet, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben. 17x20 cm
10272.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Flache Gyula (1892-1967): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Javított. Sérült. 50x40 cm
10273.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Fontos Sándor (1920-1991): Eső után. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 25x70 cm
10274.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/10 számozással, 15×15 cm
10275.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események