Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánnal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x31 cm
10504.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, javított fakeretben, 27x22,5 cm
10505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérülésekkel. 35x43 cm
10506.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porceláncsészével és déligyümölcsökkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x43,5 cm
10507.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Mose Bianchi (1840?1904): Milanói templom belseje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Jobb alsó sarkában törésnyommal. Lapszéli apró foltokkal. 21x14 cm
10508.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Bástya-utca és "Kass" kávéház (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10509.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Közművelődési palota (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10510.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Szt. Rókus-templom (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 10x7 cm
10511.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
10512.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
10513.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
10514.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
10515.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események