Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció II (The cold air...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x14 cm
10744.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció III (He called for his pipe...), 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal. 15x10,5 cm
10745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Parasztasszony, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9x7,5 cm
10746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Pedzés (vadászat témájú grafika). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x39 cm
10747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Xantus Gyula (1919-1993): Kék kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 49x34,5 cm
10748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Xantus Gyula (1919-1993): Vörös kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 55x37 cm
10749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
10750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Zádor István (1882-1963): Halászbárkák a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23×32 cm
10751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 41×27,5 cm
10752.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Zádor István (1882-1963): Öreg tanya, 1931. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 18,5×35 cm
10753.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zala Tibor (1920-2004): Katonák a pécsi egyetemnél. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. 39x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10754.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Zala Tibor (1920-2004): Odüsszeusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
10755.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események