Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Városrészlet, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle vágott, 16x16 cm
10624.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10625.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Simon Zoltán (1950-), össz. 4 db grafika: Nyárfák, vízparti táj, portré és tájkép. Rézkarc, papír, 2 db jelzett. Klf. méretekben.
10626.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 27×18 cm
10627.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100), 27×18 cm
10628.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal, lapszéli szakadással és ázásnyomokkal. 19,5x77 cm
10629.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Sinkovics Ede (1971-): "Sárga a parlagon". Szitanyomat, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (XIV/XXV), kissé sérült, 64×91 cm
10630.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
10631.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Somlai Vilma (1938-2007): Talány. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal, 33×59 cm
10632.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Rés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással, 75,5×23 cm
10633.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
10634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Stig E. R. Olson (-): Tengerparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 17x22 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10635.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események