Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Városrészlet, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle vágott, 16x16 cm
Stadelmann, Urs (1953-), svájci művész: Spielherz, 1988. 24 db ofszet nyomat, papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. Basel, 1988, Edition Ernesto Schmidt Collection (Offsetnyomda, Bp.). Kötésterv: Forma 5, Fajó János, Bp. Eredeti kiadói karton mappában, mappa külső borítóján kisebb folttal és élén apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 200 példányban. 35 lappal lenne teljes!
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17