Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Römer Camillo (-): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 63×90 cm
10612.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Salvatore Civiletti, működött a XIX. sz. második felében, XX. sz. első felében: Arab városrészlet emberekkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24x11 cm
10613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56,5 cm
10614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 41,5x55 cm
10615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 20,5x23,5 cm
10616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 26x36 cm
10617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 21,5x26 cm
10618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
10619.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59×80 cm
10620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
10621.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Női akt, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 14x19,5 cm
10622.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Szénaboglyák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x16 cm
10623.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események