Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10372.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
10373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jozefka Antal (1935-): Rejtélyes ház. Olaj, farost. Jelzett. Jobb alsó sarkában apró sérüléssel. 28x35 cm
10374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jozefka Antal (1935-): Színes kavalkád. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Kartonon. Lapszéli apró szakadásokkal. 57x41 cm
10375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Jurida Károly (1935-2009): Comenius Johannes Amos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm
10376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jurida Károly (1935-2009): Gábor Dénes portréja. Rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39×29,5 cm
10377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kádár Katalin (1951): Csendélet, rézkarc, papír, jelzett, 29x19,5 cm
10378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kádár Katalin (1951-): Tűzijáték az ezredfordulón, 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/21), 40×29 cm
10379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Kaibás Éva Katalin (-): Színes kép. Olaj, zománcfesték. Farost. Kissé sérült. 70x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 15×11,5 cm
10381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20×20 cm
10382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Kállay Zsolt (-): Basel. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 13x10 cm
10383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események