Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Kerti Károly (1917-1986): Esztergom, Tanítóképző. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10396.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve balra középen (KE 92). Fakeretben. 30x40 cm.
10397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Kiss Elek (1938-1995): Ladyke (kutyaportré), 1995. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x29 cm.
10398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
10399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kiss Péter (1957-): Esernyős. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 9,5x6,5 cm
10400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Kiss Péter (1957-): Nyomdász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 15/100. Üvegezett fakeretben. 11,5x9,5 cm
10401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Kiss Zoltán (1965-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 9/13, 64,5x90 cm
10402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/13, 31x41 cm
10403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Klossy Irén (1943-): Baja, 1932. Linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, 29,5x38,5 cm
10404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Klossy Irén (1943-): Hajójavító (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Klossy Irén (1943-): Kikötő (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Kohán Ferenc (-): Táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 36x54 cm. Üvegezett fakeretben.
10407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események