Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3506092
10396
521
Kerti Károly (1917-1986): Esztergom, Tanítóképző. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3490156
10397
521
24000
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve balra középen (KE 92). Fakeretben. 30x40 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3490166
10398
521
7500
Kiss Elek (1938-1995): Ladyke (kutyaportré), 1995. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
2888538
10399
521
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül), 1995. Olaj, papír. Jelzett. 30x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3110646
10400
521
Kiss Péter (1957-): Esernyős. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 9,5x6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3110641
10401
521
Kiss Péter (1957-): Nyomdász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 15/100. Üvegezett fakeretben. 11,5x9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3483684
10402
521
Kiss Zoltán (1965-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 9/13, 64,5x90 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3484020
10403
521
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/13, 31x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3445297
10404
521
Klossy Irén (1943-): Baja, 1932. Linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, 29,5x38,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3504750
10405
521
3400
Klossy Irén (1943-): Hajójavító (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3504707
10406
521
3400
Klossy Irén (1943-): Kikötő (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3446587
10407
521
9500
Kohán Ferenc (-): Táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 36x54 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események