Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Antal Irén (1903-1999): Férfi portré, háttérben a Duna. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 72×56 cm
10156.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Apfel Sándor (működött 1930-40 körül): Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10.). Lapszéli apró szakadással. 11x13 cm. Ritka!
10157.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm
10158.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Álló női akt (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("hidegtű karc"). Ritka! 43×20 cm
10159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
10160.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("lemez nincs meg"), lapszéli apró sérüléssel. Ritka! 36×25 cm
10161.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29,5 cm
10162.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
10163.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 24,5x16 cm
10164.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli kisebb szakadással. 24,5x16 cm
10165.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
10166.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Augusztin Márta (1976): Két alak (cím nélkül), 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III/VIII számozással. Hátoldalán apró foltokkal. 35,5x38,5 cm
10167.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események