Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Balázs György (1927-2015): Horgászok, 2006. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 20x29,5 cm
10180.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
10181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/60). 30x30 cm. Üvegezett fakeretben.
10182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Balló Andrea: (-): Falu. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
10184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm
10185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Baranszky Emil László (1877-1941): A Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 8×11,5 cm
10186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Barnóth Zoltán (1951-): Tanyaudvar. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 17x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10187.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Barta István (1892-1976): Absztrakt táj, 1947. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 27,5x19,5 cm
10188.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x41 cm
10189.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10190.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Basch Edit (1895-1980): Folyópart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Új Magyar Képtár raglapjával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x65,5 cm
10191.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események