Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10420.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10421.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
10422.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
10423.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/XV. számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm
10424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Kovács Árpád (1967-): Késő nyári csendélet, 1990 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x94 cm. Fakeretben.
10425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Kovács Attila Roland (1997-): Állatok teremtése, 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kiállítva: Miskolc-Lillafüred, Hotel-Palota, 2008. Fakeretben. 50x40 cm
10426.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Kovács Ernő (-): Folyópart, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm
10427.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kovács Ernő (-): Kápolna Visegrádnál, 2007. Akvarell, papír. Jelzett. 25×35 cm
10428.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kovács Imre (1944-): Kandó Kálmán portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5x29 cm
10429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kovács Imre (1944-): Maróthi György portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 38x29 cm
10430.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kovács Imre (1944-): Marx Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100). 39,5x29 cm
10431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események