Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm
10540.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm
10541.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Őri Rózsa Gyula (?- ): Budapest, "O" Buda, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30×21,5 cm
10542.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (1879-1962): 5 db táj rajz. Akvarell, tus, ceruza, papír, egyik jelzett. 37×50 cm körüli méretekben.
10543.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm
10544.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Pál Kálmán (-): Szemtelen sportolók. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 42x32 cm
10545.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Palkó József (1919-2004): Csak tiszta forrásból. Linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm
10546.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Palkó József (1919-2004): Kivégzések a Dömötör tanyán, Szikra, 1919. nov. 21. Linómetszet, papír, jelzett, 29×39 cm
10547.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Palkó József (1919-2004): Tihany, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/20), 20×29 cm
10548.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Palotás Mária (-): Mernekülés a vihar elől. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán zsűri címkével 1986-ból. Fakeretben. 80x60 cm.
10549.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Palotás Mária (-): Virágos ablak. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60x50 cm.
10550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Palotás Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események