Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 28×37,5 cm
10564.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Paulovits Pál (1892-1975): Levélhullás a parton (Balatoni vitorlás). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10565.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Őszi este. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×29 cm
10566.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sátorozók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 22x33 cm
10567.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sziklás patak. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződésekkel, 19,5×29 cm
10568.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
10569.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.  24x16 cm
10570.

Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.
24x16 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10571.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, karton jelezve középen lent. 35,5x53 cm.
10572.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
10573.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Pomogáts Béla (1912-?): Áldás, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 8,5x7 cm
10574.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pomogáts Béla (1912-?): Szerzetesek, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 14,5x10,5 cm
10575.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események