Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): "Ilyenek a nők". Pasztell, papír, jelzett. Paszpartuban. 40×27 cm
10576.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Földanya "Gea" (Ajkai részlet járókelőkkel). Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. 50×70 cm
10577.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Vogel pinx). Lapszéli elszíneződésekkel és kisebb szakadással. 63×48 cm.
10578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Prihoda István (1891-1956), Leonardo után: Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Hajtásnyommal. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 26x15,5 cm
10579.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Prokop Péter (1919-2003): Kalocsai utca, 1952. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32,5×48 cm
10580.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Prokop Péter (1919-2003): Világ terhe alatt, 1984. Olaj, papír, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával. 25×35,5 cm
10581.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26x34 cm
10582.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
10583.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
10584.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rác András (1926-2013): Őszi virágok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 46x19 cm
10585.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 41,5x31,5 cm
10586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Akvarell, pauszpapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 57x23,5 cm
10587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események