Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3484230
10552
521
Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 23,5×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3506489
10553
521
Parádi Gabriella (1970-): Szürrealista kép, 1988. Tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli elszíneződéssel. 44,5x36,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3428126
10554
521
Pártos István (1907-1962): Balaton. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3394718
10555
521
Pásztor Gábor (1933-2012): Bánki Donát portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3394764
10556
521
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3506894
10557
521
Patay Mihály (1910-1956): Enteriőr, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 13x16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3506866
10558
521
Patay Mihály (1910-1956): Istálló, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 12,5x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3506892
10559
521
Patay Mihály (1910-1956): Kismalacok, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507512
10560
521
Patay Mihály (1910-1956): Pipázó, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró lapszéli szakadással, 12,5x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507609
10561
521
Patay Mihály (1910-1956): Tehén bocival, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3506859
10562
521
Patay Mihály (1910-1956): Ökrösszekér, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 14,5x17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3487574
10563
521
Pátkai Ervin (1937-1985): Bartók emlékére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100), 49,5x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események